Stručna Obuka

Drage kolege,

Društvo procenitelja Srbije Vas poziva da se prijavite na novi krug Stručne obuke planiran za četvrti kvartal 2019. godine, koji će biti organizovan ONLINE.

Stručna obuka je usklađena sa propisanim Pravilnikom i smernicama naših prethodnih polaznika. Predavanja će držati profesori, advokati, procenitelji, ekonomisti i sve kolege koje Vam na najbolji način mogu preneti svoja znanja i obučiti Vas za ispit i Vaš dalji rad.

Novi krug obuke namenjen je onima koji žele da pohađaju formalizovan i akreditovani program obuke procenitelja u skladu sa  Zakonom o uređenju profesije procenitelja vrednosti nepokretnosti i predstavlja neophodan korak ka licenciranju procenitelja.

Pozivamo Vas da se pridružite novom krugu obuke prijavom na email adresu obuka@drustvoproceniteljasrbije.rs ili pozivom na broj 069/2306295.

Za više informacija, pogledajte sledeće linkove:

Poziv na obuku

Provera znanja polaznika

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate,

Društvo procenitelja Srbije

Vojvode Petka 14