Obuke

Drage kolege,

Društvo procenitelja Srbije Vas poziva da se prijavite na novi krug Stručne obuke planiran za drugi kvartal 2019. godine.

Stručna obuka je usklađena sa propisanim Pravilnikom i smernicama naših prethodnih polaznika. Predavanja će držati profesori, advokati, procenitelji, ekonomisti i sve kolege koje Vam na najbolji način mogu preneti svoja znanja i obučiti Vas za ispit i Vaš dalji rad.

Novi krug obuke namenjen je onima koji žele da pohađaju formalizovan i akreditovani program obuke procenitelja u skladu sa  Zakonom o uređenju profesije procenitelja vrednosti nepokretnosti i predstavlja neophodan korak ka licenciranju procenitelja.

Pozivamo Vas da se pridružite novom krugu obuke prijavom na email adresu obuka@drustvoproceniteljasrbije.rs ili pozivom na broj 069/2306295.

Za više informacija, pogledajte sledeće linkove:

Poziv na obuku

Provera znanja polaznika

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja, budite slobodni da nas kontaktirate,

Društvo procenitelja Srbije

Vojvode Petka 14